Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Skradli artykuły, potem on groził nożem

Zarzut kradzieży rozbójniczej działając wspólnie i w porozumieniu usłyszała para w komisariacie na Bemowie. Z ustaleń wynika, że oboje w sklepie skradli artykuły spożywcze i opuścili sklep nie płacąc za towar. Pracownik sklepu wybiegł za nimi, wówczas mężczyzna wyjął nóż i groził jego użyciem. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani przez policjantów z Bemowa. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu na Bemowie uzyskali informację, że w sklepie doszło do kradzieży rozbójniczej. Z ustaleń wynika, że do sklepu weszła kobieta z mężczyzną, którzy po chwili opuścili sklep wraz z towarem za który nie zapłacili. Widząc to pracownik sklepu wybiegł za nimi, wtedy mężczyzna wyjął nóż i zagroził jego użyciem.  Sprawcy uciekli. Policjanci w sprawie przyjęli zawiadomienie i prowadzili ustalenia tożsamości sprawców.

Podejrzani wpadli w ręce policjantów. Zostali rozpoznani na ulicy. Kobieta w wieku 56-lat i mężczyzna w wieku 58-lat trafili do policyjnej celi. Śledczy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży rozbójniczej. Grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska

  • Na zdjęciu widoczny umundurowany policjant, w drzwiach pomieszczenia dla osób zatrzymanych stoi zatrzymany mężczyzna.
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Na zdjęciu widoczny umundurowany policjant, w drzwiach pomieszczenia dla osób zatrzymanych stoi zatrzymana kobieta.
    Kobieta zatrzymana przez policjantów
Powrót na górę strony