Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Małżeństwo podejrzane o kradzież w aptece

Policjanci z Woli zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o kradzież. Ich łupem były kosmetyki, które zostały skradzione z części ekspozycyjnej w aptece. Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna realizował receptę, aby odwrócić uwagę pracownika. W tym czasie kobieta skradła rzeczy. Podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu. Okazało się, że 38-latek był poszukiwany w celu odbycia kary w wymiarze dziewięciu miesięcy pozbawienia wolności.

Policjanci z Woli prowadzili czynności w sprawie kradzieży, do której miało dojść w aptece. Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna realizował receptę, w tym czasie kobieta skradła kosmetyki o łącznej wartości ponad 800 złotych. Do ustaleń włączyli się operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Policjanci tożsamość sprawców. Oboje zostali zatrzymani.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu. Mężczyzna usłyszał zarzut w warunkach recydywy. Okazało się, że jest poszukiwany w celu odbycia kary w wymiarze dziewięciu miesięcy pozbawienia wolności. Z przesłuchania trafił prosto za kratki. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie.

kom. Marta Sulowska/ea

  • Na zdjęciu widoczny nieumundurowany policjant i zatrzymany mężczyzna.
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Na zdjęciu widoczna nieumundurowana policjantka i zatrzymana kobieta.
    Kobieta zatrzymana przez policjantów
Powrót na górę strony