Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczenie trzydniowego Festiwalu na Bemowie

Data publikacji 29.08.2022

Policjanci z Woli i Bemowa przy udziale policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie, stołecznej drogówki i stołecznego wydziału wywiadowczo-patrolowego zabezpieczali imprezę masową pn. „SBM Festival”, która odbywała się w dniach 25-27 sierpnia 2022 roku na terenie Lotniska Warszawa-Babice na warszawskim Bemowie. Zapewnienie bezpieczeństwa tego wydarzenia było priorytetem i wiązało się z ogromnym zaangażowaniem policjantów, którzy dbali o bezpieczny przebieg tego wydarzenia.

W dniach 25-27 sierpnia 2022 roku policjanci dbali o bezpieczeństwo osób podczas trwającego trzy dni festiwalu na warszawskim Bemowie pn. „SBM Festival”. Impreza artystyczno-rozrywkowa odbywała się na terenie Lotniska Warszawa-Babice. Do zabezpieczenia tego wydarzenia zostali zadysponowani policjanci z Woli i Bemowa oraz policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie, stołeczna drogówka i stołeczny wydział wywiadowczo-patrolowy.

Zadaniem policjantów było zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego w trakcie trwania festiwalu. Funkcjonariusze dbali również o bezpieczeństwo na drogach prowadzących z terenu imprezy i kierowali ruchem. Uczestnicy festiwalu dojeżdżali na teren imprezy własnymi pojazdami, transportem zbiorowym, a także pieszo. Funkcjonariusze ruchu drogowego kierowali ruchem i przeprowadzali kontrole pojazdów.

Podczas zabezpieczenia imprezy masowej policjanci nie odnotowali poważniejszych zdarzeń.

nadkom. Marta Sulowska

foto. sierż. szt. Gabriela Putyra

Powrót na górę strony