Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany w rękach kryminalnych

Data publikacji 03.10.2022

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową Warszawa-Wola w Warszawie w celu tymczasowego aresztowania oraz był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary łącznie dwóch lat więzienia.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową Warszawa-Wola w Warszawie w celu tymczasowego aresztowania oraz był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary łącznie dwóch lat więzienia. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwa kradzieży. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany przebywał.

Został on doprowadzony do komendy na Woli. Po wykonaniu czynności trafił on do zakładu karnego.

nadkom. Marta Sulowska/ea

 

Powrót na górę strony