Aktualności

Zarzut za kradzież paliwa

Data publikacji 16.01.2023

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież paliwa. Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna zatrudniony jako pracownik firmy budowlanej miał skraść 100 litrów paliwa. Część paliwa była w przygotowanym plastikowym pojemniku, a część już w zbiorniku jego samochodu. Podejrzany już usłyszał zarzut. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Woli zostali powiadomieni o tym, że doszło do kradzieży. Na miejscu mundurowi ustalili okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych informacji wynika, że pracownik zatrudniony w firmie budowlanej wykorzystał chwilę i skradł z koparki paliwo, które znajdowało się w plastikowym pojemniku, a część w zbiorniku jego samochodu. W sprawie zostało przyjęte zawiadomienie o przestępstwie. Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego zatrzymany mężczyzna w wieku 65 lat usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie.

nadkom. Marta Sulowska/mw

Powrót na górę strony