Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Awanturował się na stacji paliw, odpowie za uszkodzenie mienia

Data publikacji 11.09.2023

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Ze wstępnych informacji wynika, że 24-latek na stacji paliw konsumował artykuły, za które nie chciał zapłacić. Następnego dnia, kiedy pojawił się ponownie, na reakcję ze strony pracowników zareagował agresywnie i zniszczył wyposażenie stacji. Podejrzany usłyszał zarzut dotyczący uszkodzenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rano policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli otrzymali zgłoszenie w sprawie awanturującego się klienta na stacji paliw. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych informacji wynikało, że pracownicy zwrócili mężczyźnie uwagę, aby opuścił miejsce. Chodziło o to, że dzień wcześniej ten sam mężczyzna przyszedł na stację paliw, w sklepie konsumował artykuły spożywcze, za które nie chciał zapłacić. Kiedy pracownicy zareagowali, mężczyzna stał się agresywny, zaczął rzucać krzesłem, zerwał roletę okienną i lampę sufitową.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali go. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie postępowania nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola w Warszawie.

nadkom. Marta Sulowska/ea

 

Powrót na górę strony