Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany zatrzymany przez kryminalnych

Data publikacji 11.09.2023

Kryminalni z Woli zatrzymali 57-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Lipnie. Mężczyzna był również poszukiwany nakazem doprowadzenia oraz w celu ustalenia miejsca pobytu. Teraz 57-latek najbliższy czas spędzi w zakładzie karnym.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni próbowali namierzyć 57-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Lipnie. Mężczyzna był również poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego w związku z przestępstwem dotyczącym niealimentacji oraz w celu ustalenia miejsca pobytu. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany przebywał.

Mężczyzna trafił w ręce policjantów i został doprowadzony do wolskiej komendy. Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji 57-latek został doprowadzony aresztu śledczego.

nadkom. Marta Sulowska

 

Powrót na górę strony