Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież i odzyskali skradziony łup

Data publikacji 18.09.2023

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z Woli w wyniku czynności operacyjnych ustalili mężczyznę podejrzanego o kradzież i odzyskali skradziony łup. Ze wstępnych okoliczności wynika, że sprawca podczas przewozu osób skradł dwa telefony komórkowe oraz dokumenty. Został zatrzymany poza granicami Warszawy. Podejrzany już usłyszał zarzut dotyczący kradzieży.

Policjanci z Woli prowadzili czynności w związku ze zgłoszeniem dotyczącym kradzieży telefonów komórkowych, torebki z zawartością karty bankomatowej i dokumentu. Ze wstępnych informacji wynikało, że kierujący realizujący przewóz osób miał z tym związek. Operacyjni szczegółowo przeanalizowali zgromadzony materiał i wytypowali sprawcę. Do zatrzymania doszło w podwarszawskiej miejscowości. Policjanci odzyskali skradziony łup.

Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie.

nadkom. Marta Sulowska/ea

Powrót na górę strony