Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kłótnia zakończona ugodzeniem nożem

Data publikacji 20.11.2023

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała. Ze wstępnych informacji wynika, że pomiędzy ojczymem, a pasierbem doszło do sprzeczki słownej. W pewnym momencie 20-latek chwycił za nóż i zadał nim ranę kłutą ojczymowi. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut karny.

Policjanci z wolskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie w sprawie zranienia mężczyzny nożem. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych informacji wynika, że pomiędzy ojczymem, a pasierbem doszło do sprzeczki słownej. W pewnym momencie mężczyzna chwycił za kuchenny nóż i zranił ojczyma powodując powierzchowna ranę kłutą. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, który zajęła się pokrzywdzonym. 20-latek został zatrzymany, policjanci zabezpieczyli również nóż.

W sprawie został zgromadzony materiał dowodowy na podstawie którego podejrzany usłyszał zarzut dotyczący uszkodzenia ciała na okres nie dłuższy niż 7 dni czym naraził na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego został zastosowany dozór policyjny.

Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie.

nadkom. Marta Sulowska

Powrót na górę strony