Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kierował pod wpływem alkoholu, miał znaczną ilość narkotyków

Data publikacji 12.02.2024

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Okazało się, że prowadził pojazd w stanie po użyciu alkoholu. Podejrzany usłyszał zarzut karny.

Po południu policjanci z wolskiej patrolówki podjęli czynności wobec kierującego pojazdem marki Seat. Podczas rozmowy z policjantami był zdenerwowany, policjanci postanowili sprawdzić o co chodzi. Okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd w stanie po użyciu alkoholu i posiadał przy sobie niemalże 100 gramów mefedronu.

26-latek został zatrzymany. Śledczy zgromadzili materiał dowodowy. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej w postaci mefedronu.  Za to przestępstwo może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna odpowie jeszcze za wykroczenie, dotyczące kierowania w stanie po użyciu alkoholu. W tej sprawie policjanci sporządzili wniosek o ukaranie i przekazali go do sądu.

Czynności w sprawie postepowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie. 

nadkom. Marta Sulowska/bs

Powrót na górę strony