Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Skradł przesyłki, teraz za to odpowie

Data publikacji 16.04.2024

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu z Woli ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawca wykorzystał chwilę nieuwagi pracownika sklepu i wszedł na zaplecze skąd skradł przesyłki kurierskie. Był na tyle zuchwały, że w między czasie zrobił zakupy. 43-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Woli otrzymali zgłoszenie w sprawie kradzieży. Ze wstępnych informacji wynikało, że nieznany mężczyzna skradł przesyłki kurierskie, które znajdowały się na zapleczu sklepu. Sprawca wykorzystał moment nieuwagi pracowników, wtedy doszło do przestępstwa. Okazało się, że mężczyzna był na tyle zuchwały, że po kradzieży zrobił jeszcze zakupy w sklepie.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, którzy ustalili jego tożsamość. Do zatrzymania doszło w miejscu zamieszkania 43-latka. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie.

nadkom. Marta Sulowska/JW

 

Powrót na górę strony