Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany 6 podstawami zatrzymany w Łodzi

Data publikacji 26.04.2024

Policjanci z wydziału kryminalnego z warszawskiej Woli zatrzymali 42-latka poszukiwanego na podstawie dwóch listów gończych, nakazu doprowadzenia. Mężczyzna był również poszukiwany trzema zarządzeniami w celu ustalenia miejsca pobytu do czynności prawnych. Mężczyzna został zatrzymany przy udziale policjantów z KWP Łódź. Teraz 42-latek najbliższy czas spędzi w zakładzie karnym.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia, w wyniku któych dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z Woli namierzali 42-letniego mężczyznę poszukiwanego 6 podstawami, dwoma listami gończymi wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece oraz bezpieczeństwu w komunikacji, nakazem doprowadzenia do zakładu karnego i trzema zarządzeniami w celu ustalenia miejsca pobytu do czynności prawnych. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Ustalili miejsce, gdzie poszukiwany przebywał i zatrzymali go na terenie Łodzi.

Poszukiwany trafił w ręce policjantów. Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji 42-latek został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy czas.

nadkom. Marta Sulowska

Powrót na górę strony