Aktualności

“Bezpieczny uczeń w sieci” – finał cyklu prelekcji w bemowskiej szkole

W Niepublicznej Szkole Podstawowej “Gaudeamus” przy ul. Lazurowej 67 odbyło się podsumowanie cyklu spotkań o bezpieczeństwie w sieci internetowej, połączone z rozstrzygnięciem, zorganizowanego we współpracy dyrekcji placówki z Komendą Rejonową Policji Warszawa IV i Delegaturą Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa w Dzielnicy Bemowo, konkursu plastycznego “Bezpieczny uczeń w sieci”.

Uczniowie klas I-III mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach prowadzonych przez sierż. szt. Małgorzatę Staniszewską z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV i dowiedzieć się, jak bezpiecznie poruszać się w cyfrowym świecie informacji i mediów społecznościowych. Dzieci podsumowały zdobytą wiedzę przystępując do konkursu plastycznego, którego rozstrzygnięcie właśnie nastąpiło.

Wręczenie nagród odbyło się w miłej tmosferze. Brawa za udział w przedsięwzięciu należą się wszystkim jego uczestnikom –  za ich wielkie starania i zaangażowanie. Dzieci otrzymały Dyplomy od Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV nadkom. Sebastiana Kołodziej oraz nagrody rzeczowe ufunudowane przez Stołeczne Centrum Bezpieczeństwa m.st. Warszawy.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wszystkim młodym artystom dalszych sukcesów i samych bezpiecznych „kliknięć”!

nadkom. Marta Sulowska/Delegatura SCB w Dzienicy Bemowo

  • Uczniowie, policjantka i opiekunowie.
    "Bezpieczny uczeń w sieci" - finał cyklu prelekcji w bemowskiej szkole
Powrót na górę strony