Aktualności

Poszukiwany dwoma listami gończymi za handel narkotykami zatrzymany

Data publikacji 15.05.2024

Kryminalni z Woli zatrzymali 48-latka poszukiwanego na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwo dotyczące handlu narkotykami. Teraz najbliższe 6 lat spędzi za kratkami.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni próbowali namierzyć 38-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie za przestępstwo z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, chodzi o handel narkotykami. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli poszukiwanego na warszawskiej Białołęce. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do wolskiej komendy.

Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji 38-latek trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 6 lat.

nadkom. Marta Sulowska/rm

 

Powrót na górę strony