Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany zatrzymany pod Krakowem

Policjanci z wydziału kryminalnego z warszawskiej Woli zatrzymali 26-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku. Mężczyzna został zatrzymany przy udziale policjantów z KWP w Krakowie. Teraz 26-latek najbliższe 2 lata spędzi w zakładzie karnym.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z Woli próbowali namierzyć 26-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Białymstoku za przestępstwo oszustwa. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany przebywał. Zorganizowali działania, pojechali do miejscowości pod Krakowem. Tam wspólne z policjantami z wydziału poszukiwań z KWP Kraków zatrzymali poszukiwanego.

Mężczyzna trafił w ręce policjantów. Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji 26-latek został doprowadzony zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.

nadkom. Marta Sulowska/rm

  • Policjant prowadzi zatrzymanego.
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
Powrót na górę strony