Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

15 kg narkotyków w walizkach i lodówce

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu 15 kg różnych narkotyków. 33- latek trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej i środków odurzających i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli w wyniku pracy operacyjnej uzyskali informację, że w mieszkaniu na warszawskim Mokotowie mogą znajdować się narkotyki. Kryminalni zorganizowali działania i przystąpili do czynności. W mieszkaniu przebywał 33-letni mężczyzna. Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli w lodówce oraz dwóch walizkach różnego rodzaju narkotyki, był to susz roślinny i zbrylone substancje. Ujawnili również wagę elektroniczną oraz pieniądze w kwocie ponad 20.000 zł., które zabezpieczyli na poczet przyszłych kar i grzywien.

Wszystkie zabezpieczone substancje zostały przekazane do dalszych badań, mężczyzna został zatrzymany. W wyniku badań laboratoryjnych okazało się, że zabezpieczone substancje to łącznie 15 kg narkotyków w postaci: mefedronu, ecstazy, haszyszu, amfetaminy, kokainy, marihuany i innych.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Mokotów w Warszawie podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej i środków odurzających.

Na wniosek prokuratora, decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście w Warszawie.

nadkom. Marta Sulowska/JW

 • Rożne narkotyki.
  Narkotyki zabezpieczone przez policjantów
 • Różowe tabletki.
  Narkotyki zabezpieczone przez policjantów
 • Filoletowe tabletki.
  Narkotyki zabezpieczone przez policjantów
 • Biała krystaliczna substancja.
  Narkotyki zabezpieczone przez policjantów
 • Brązowa substancja.
  Narkotyki zabezpieczone przez policjantów
 • Zbrylona substancja brązowa.
  Narkotyki zabezpieczone przez policjantów

Film 15 kg narkotyków w walizkach i lodówce

Opis filmu: 15 kg narkotyków w walizkach i lodówce

Pobierz plik 15 kg narkotyków w walizkach i lodówce (format mp4 - rozmiar 22.36 MB)

Powrót na górę strony