Aktualności

Poszukiwany listem gończym zatrzymany

Data publikacji 19.06.2024

Kryminalni z Woli zatrzymali 34-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieście. Teraz mężczyzna najbliższe pół roku spędzi w zakładzie karnym.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni próbowali namierzyć 34-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieście za przestępstwo przeciwko mieniu. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany przebywał. Początkowo mężczyzna nie chciał otworzyć drzwi, kiedy zorientował się, że na miejsce przyjechali strażacy, otworzył je. Został zatrzymany i doprowadzony do wolskiej komendy.

Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji 34-latek trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi pół roku.

nadkom. Marta Sulowska/D.K

 

Powrót na górę strony