Aktualności

Tłumaczył, że nic przy sobie nie ma – areszt za znaczną ilość narkotyków

Policjanci z Bemowa zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość środków odurzających i substancji psychotropowych. 22-latek trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Policjanci z Bemowa podjęli czynności wobec 22-latka. Mężczyzna na widok policjantów zareagował nerwowo. Okazało się, że powodem tego były narkotyki, które posiadał przy sobie.  Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli marihuanę, haszysz i amfetaminę w znacznych ilościach.

Wszystkie substancje zostały przez policjantów zabezpieczone. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej i środków odurzających. Na wniosek prokuratora decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie.

nadkom. Marta Sulowska/JW

Powrót na górę strony