Aktualności

W aucie i mieszkaniu miał narkotyki

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W pojeździe, którym poruszał się mężczyzna oraz w jego mieszkaniu funkcjonariusze ujawnili marihuanę, mefedron, amfetaminę i ecstasy. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wolskiej patrolówki podjęli czynności wobec mężczyzny, który kierował fordem i miał niezapięte pasy bezpieczeństwa. Podczas kontroli funkcjonariusze od razu wyczuli silną woń marihuany. Kierowca informował stanowczo, że nie posiada żadnych substancji zabronionych. W trakcie przeszukania pojazdu policjanci ujawnili pod fotelem kierowcy kilkanaście torebek z zawartością różnych substancji, mężczyzna posiadał również narkotyki w swojej odzieży. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci również ujawnili narkotyki.

Mężczyzna został zatrzymany, zabezpieczone substancje zostały przekazane do dalszych badań. Okazało się, że w torebkach znajdowała się marihuana, mefedron, amfetamina i inne substancje psychotropowe.

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych. 26-latek został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz opuszczania kraju.

Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie. 

nadkom. Marta Sulowska/JW

  • Narkotyki w workach foliowych i zatrzymany.
    Narkotyki zabezpieczone przez policjantów
  • Substancje w woreczkach foliowych i gotówka.
    Narkotyki i gotówka zabezpieczone przez policjantów.
Powrót na górę strony