Aktualności

Zadał cios nożem, trafił do aresztu na trzy miesiące

Trzymiesięczny areszt zastosował sąd wobec 20-letniego mężczyzny. Jest on podejrzany o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz posiadanie narkotyków. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca zaatakował pokrzywdzonego zadając mu cios nożem w udo, zaraz po tym uciekł. Mężczyzna został zabrany przez karetkę do szpitala. Policjanci z Woli zatrzymali 20-latka. W trakcie przeszukania mieszkania w którym ukrył się mężczyzna funkcjonariusze ujawnili marihuanę i mefedron. Teraz może grozić mu kara pozbawienia wolności od lat 3 do 20.

Do zdarzenia doszło na osiedlowym placu. Policjanci otrzymali zgłoszenie w sprawie zranienia nożem mężczyzny. Na miejscu mundurowi udzielili pomocy medycznej pokrzywdzonemu do czasu przyjazdu karetki pogotowia, która zabrała go do szpitala.

Policjanci rozpoczęli ustalenia w tej sprawie, na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Ze wstępnych informacji wynikało, że sprawca podbiegł do znajomego byłej partnerki i zadał mu cios nożem w udo, od razu po tym uciekł. Wolscy operacyjni rozpoczęli poszukiwania mężczyzny.

Policjanci namierzyli 20-latka na warszawskiej Białołęce. W mieszkaniu w którym przebywał mężczyzna, funkcjonariusze ujawnili marihuanę, mefedron i zabezpieczyli gotówkę na poczet przyszłych kar i grzywien.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Śledczy zgromadzili materiał dowodowy. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie podejrzany usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz posiadania środków odurzających i substancji psychotropowej. Decyzją sądu podejrzany trafił do aresztu na trzy miesiące. Teraz może mu grozić kara pozbawienia wolności od lat 3 do 20.

nadkom. Marta Sulowska/bś

  • Zadał cios nożem

Film Zadał cios nożem

Pobierz plik Zadał cios nożem (format mp4 - rozmiar 18.17 MB)

Powrót na górę strony