Aktualności

Poszukiwany listem gończym zatrzymany

Data publikacji 02.07.2024

Kryminalni z Woli zatrzymali 26-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Elblągu. Teraz mężczyzna najbliższe dwa lata spędzi w zakładzie karnym.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni próbowali namierzyć 26-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Elblągu. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany przebywał. Mężczyzna początkowo nie chciał otworzyć drzwi policjantom, liczył, że w taki sposób uniknie odpowiedzialności. Na miejsce zostali wezwani strażacy, poszukiwany otworzył drzwi. Został zatrzymany i doprowadzony do wolskiej komendy.

Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji 26-latek trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe dwa lata.

nadkom. Marta Sulowska

Powrót na górę strony