Aktualności

Wszedł do salonu fryzjerskiego i uderzył pracownicę – trzymiesięczny areszt

Policjanci z komisariatu Policji na Bemowie zatrzymali 54-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o naruszenie nietykalności cielesnej i kierowanie gróźb karalnych wobec trzech kobiet. Ze wstępnych informacji wynika, że 54-latek bez powodu wtargnął do salonu fryzjerskiego i uderzył w głowę pracownicę, innej napluł w twarz i uderzył ją w ramię, wobec trzeciej z kobiet kierował groźby karalne. Podejrzany usłyszał zarzuty karne o charakterze chuligańskim działając w warunkach recydywy.

Do komisariatu Policji na Bemowie zgłosiła się jedna z pokrzywdzonych, która poinformowała co ją spotkało podczas pracy. Opowiedziała szczegółowo całe zdarzenie. Ze wstępnych informacji wynikało, że po godzinie 18 do salonu fryzjerskiego wszedł nieznany mężczyzna, który podszedł do kobiety i dwukrotnie uderzył ją w głowę, od razu po tym wyszedł.

Policjanci przesłuchali pokrzywdzoną i ustalili, że tego samego dnia ten sam mężczyzna naruszył nietykalność cielesną innej kobiety, pracownicy sklepu. Sprawca napluł kobiecie w twarz i uderzył ją w ramię, w innym miejscu groził kobiecie pozbawieniem życia. Kryminalni namierzyli i zatrzymali agresora. Okazał się nim 54-latek.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał trzy zarzuty, dwa dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej i kierowanie gróźb karalnych o charakterze chuligańskim. Policjanci ustalili, że mężczyzna działał w warunkach recydywy, był on już karany za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie podejrzany decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

nadkom. Marta Sulowska/bś

  • Policjant trzyma za rękę zatrzymanego.
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
Powrót na górę strony