Policjanci z Bemowa na pikniku w przedszkolu
Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Nowe Bemowo uczestniczyli w pikniku zorganizowanym na terenie przedszkola. Uczestnicy pikniku mogli obejrzeć sprzęt policyjny. Tego dnia dla wszystkich uczniów czekało wiele atrakcji.
Na terenie bemowskiego przedszkola został zorganizowały piknik dla dzieci. Podczas imprezy jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się policyjne stoisko, na którym dla najmłodszych czekały rozmaite atrakcje.
Podczas pikniku każde dziecko, które odwiedziło policjantów, mogło zapoznać się ze sprzętem policyjnym. Spotkanie z policjantami jest również okazją do wyuczenia u dzieci zachowań i umiejętności reagowania w sytuacjach zagrożeń, tym razem rozmawiali o bezpieczeństwie podczas wakacji, bezpiecznego spędzania czasu w trakcie letniego wypoczynku, a także bezpiecznego wypoczynku nad wodą i w górach. Policjanci rozmawiali z dziećmi również o zagrożeniach podczas kontaktu z nieznajomymi, zaznajamiali je z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
nadkom. Marta Sulowska