Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili bez powodu

Data publikacji 25.05.2011

Zarzut pobicia usłyszeli dwaj mężczyźni i kobieta. Podejrzani bez powodu pobili przypadkowego przechodnia. Do momentu rozpoczęcia sprawy w sądzie wszyscy będą pod dozorem policji. Grozi im do 3 lat więzienia.

Wczoraj wolscy policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu postawili trzem osobom zarzut pobicia. Jak ustalili funkcjonariusze, 46-letni Cezary K., 44-letnia Dorota K. i 34-letni Waldemar R. zaczepili przypadkowego przechodnia przy ul. Złotej. Po krótkiej wymianie zdań zaczęli bić pokrzywdzonego po twarzy, a gdy się przewrócił, kopali go po całym ciele. Po chwili odeszli. Zaatakowany mężczyzna zadzwonił na numer alarmowy. Na miejsce wysłano załogę policji i pogotowia.

Pokrzywdzony został przewieziony na obserwację do szpitala, natomiast podejrzani do ośrodka dla osób nietrzeźwych (w organizmie mieli od 2 do 3 promili alkoholu). Wczoraj wszyscy usłyszeli zarzut pobicia. Czyn ten jest zagrożony karą do 3 lat więzienia. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec nich policyjnego dozoru.

eg

Powrót na górę strony