Strzały na Iwickiej

Data publikacji 11.12.2012

Przeszło 80 policjantów z różnych jednostek garnizonu stołecznego wzięło udział w Garnizonowych Zawodach Strzeleckich o Puchar Komendanta Stołecznego Policji "ZIMA 2012", które rozegrane zostały 7 grudnia br. na krytej strzelnicy Komendy Głównej Policji przy ul. Iwickiej w Warszawie.Pierwsze miejsce zajęli policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV. Serdecznie im gratulujemy.

Pierwszy raz po kilkuletniej przerwie stołeczni policjanci mieli szansę rywalizować w zawodach strzeleckich o Puchar Komendanta Stołecznego Policji. Udział wzięło ponad 80 osób, reprezentujących jednostki i komórki organizacyjne stołecznego garnizonu. Organizacji konkurencji podjęli się instruktorzy z Wydziału Doskonalenia Zawodowego KSP.

Zawodnicy strzelali z broni służbowej w dwóch konkurencjach na dystansie 25 metrów. Poziom, a co za tym idzie, wyniki, były bardzo zróżnicowane, ale najważniejszym celem zawodów było wzbogacenie procesu doskonalenia zawodowego stołecznych funkcjonariuszy. W imieniu Komendanta Stołecznego Policji nagrody zwycięzcom wręczył naczelnik WDZ KSP mł. insp. Jarosław Bieliński.

W Klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęła reprezentacja Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV w składzie: nadkom. Krzysztof Szczudło, asp. Sławomir Nawacki, sierż.szt. Grzegorz Kołaczkiewicz oraz st.sierż. Jolanta Łoza. Drugie miejsce przypadło OPP KSP a na trzecim miejsce zajęła Komenda Rejonowa Policji Warszawa I.