Nagrody rozdane

Data publikacji 22.08.2009

Wczoraj podczas finału tegorocznego „Lata w mieście” rozdano nagrody trzem najlepszym drużynom piłkarskim. Pierwsze miejsce w Turnieju Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Komendanta Stołecznego Policji zajęła drużyna z Nowego Dworu Mazowieckiego. Natomiast drugie i trzecie miejsce przypadło kolejno wolskim i bemowskim zawodnikom. Królem strzelców został Przemysław Augustyniak z Bemowa.

W piątek na Podzamczu podczas organizowanego przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego 5-ej edycji Pikniku Rodzinnego, który był połączony z finałem tegorocznego „Lata w mieście”, wręczono nagrody trzem najlepszym drużynom piłkarskim. Puchar Komendanta Stołecznego Policji otrzymała drużyna z Nowego Dworu Mazowieckiego. Drugie miejsce zajęły dzieci z wolskich szkół podstawowych. Trzecie przypadło drużynie z Bemowa. Przypominamy skład drużyn.

1)       Dzieci uczestniczące w akcji „Bezpieczne wakacje 2009” z wolskich szkół podstawowych.
Trener Grzegorz Och

2)       Dzieci uczestniczące w akcji „Bezpieczne wakacje 2009” z bemowskich szkół podstawowych.
Trener Bartłomiej Turczyński

Rozgrywki dostarczyły wszystkim zawodnikom i kibicom wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Mecze rozgrywane na najwyższym poziomie były oglądane z zaparty tchem nawet przez kibiców z rywalizujących między sobą drużyn. Wiele szybkich i ciekawych akcji rozegrały nasze drużyny i każdy młody piłkarz zasługuje na szczególne wyróżnienie. Tytuł najlepszego strzelca turnieju przypadł zawodnikowi z Bemowa i zdobył go: Przemysław Augustyniak –strzelając 7 bramek. Najlepszym strzelcem wolskiej drużyny z wynikiem 5 bramek został -Jakub Szczęsny. Gratulujemy!

Drodzy Rodzice!
Pamiętajcie, że sport sprzyja nie tylko rozwojowi fizycznemu, ale również uczy dyscypliny, systematyczności, zdrowej rywalizacji, zwiększa poczucie własnej wartości, wzmacnia wiarę we własne siły, kształtuje charakter, uczy wytrwałości i odporności na stresy. Zachęcajcie swoje dzieci do uprawiania sportu, towarzyszcie im na zawodach będzie to miało znaczący wpływ na wasze relacje rodzinne.