Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trafił do aresztu za posiadanie znacznej ilości marihuany

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 31-latek w mieszkaniu posiadał niemalże 100 gramów marihuany i kilka porcji środka psychotropowego. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Funkcjonariusze z wolskiej komendy z wydziału kryminalnego posiadali informację, że na terenie dzielnicy mężczyzna może posiadać narkotyki. Zorganizowali działania i skontrolowali lokal. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci ujawnili znaczną ilość marihuany w ilości niemalże 100 gramów i substancję psychotropową w postaci 4-CMC.

31-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. Podejrzany usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz substancji psychotropowej. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

kom. M. Sulowska/ea

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
Powrót na górę strony