Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prawie pół kilograma amfetaminy ukryła w sklepie i mieszkaniu

Data publikacji 19.11.2019

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 27-latka w sklepie i w mieszkaniu posiadała prawie pół kilograma amfetaminy i kilka porcji marihuany. Kobieta trafiła do policyjnej celi, usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.

Funkcjonariusze z wolskiej komendy z wydziału kryminalnego posiadali informację, że na terenie dzielnicy kobieta może posiadać narkotyki. Zorganizowali działania i skontrolowali lokal oraz jej mieszkanie. W trakcie przeszukania pomieszczeń policjanci ujawnili znaczną ilość amfetaminy. Zabezpieczono prawie pół kilograma tego narkotyku i kilka porcji marihuany oraz ponad 1400 zł. na poczet przyszłych kar i grzywien.

27-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymaną wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. Podejrzana usłyszała zarzut za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowej oraz środków odurzających. Decyzją sądu kobieta została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.

kom. M. Sulowska/mb

Powrót na górę strony