Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na sumieniu miał nie tylko tę kradzież

Data publikacji 04.05.2020

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Łupem sprawcy były artykuły spożywcze. Okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu nie tylko tę kradzież. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze ujawnili inne rzeczy pochodzące z przestępstwa. Podejrzany usłyszał zarzuty kradzieży za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Woli otrzymali zgłoszenie o tym, że w sklepie został ujęty mężczyzna w związku z kradzieżą sklepową. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że 34-latek próbował skraść artykuły spożywcze, alkoholowe oraz karmę dla psów, a na sumieniu ma nie tylko tę kradzież. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania mieszkania w którym przebywał 34-latek funkcjonariusze ujawnili inne artykuły spożywcze i alkoholowe pochodzące z kradzieży.

Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty kradzieży. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska/rr

Powrót na górę strony